Zorgverleners in Oncologienetwerk Zwolle

Filter hieronder op de discipline waar je naar zoekt, scroll naar beneden en vind de passende zorgverlener bij jou in de buurt!

Oedeemfysiotherapie

De Oedeemfysiotherapeut is gespecialiseerd in het behandelen van lymfoedeem. Oedeem is een abnormale ophoping van vocht als gevolg van een verstoord evenwicht tussen aan- en afvoer van vocht. Bij oncologische patiënten kan dit een gevolg zijn van een operatie of wanneer de tumor een verstoring in dit evenwicht geeft. Tevens zijn wij gespecialiseerd in het geven van littekenbehandeling, fibrose- en bindweefselbehandeling.

Stijntje Krebbers - Meijer

Van der Heydenstraat 6-1 038 465 40 00

8014 ZZ Zwolle s.krebbers@fysiozwolle.nl

Oedeemfysiotherapeut en Oncologiefysiotherapeut

Lizethe Journée

Jan van Arkelstraat 3a 0572-351040

8131 EN Raalte Info@fysiotherapiesalland.nl

Oedeem Fysiotherapeut en Oncologie Fysiotherapeut MSc. Fysiotherapie Salland

Margot ter Schure

Vilstersestraat 35 0572-372158

8152 AA Lemelerveld margot@fysiolemelerveld.nl

Fysio- en oedeemtherapeut Praktijk voor fysiotherapie Lemelerveld

Ingrid Slangewal-Laarman

Pleijendal 89-91 0529-431609

7721 DW Dalfsen i.slangewal@fysiotherapiedalfsen.nl

Oedeemtherapeut en Onconet-therapeut

Arna Kersten

Venestraat 10-12 038-3311212

8261 KE Kampen info@fysiovenestraat.nl

Oedeemtherapeut Venestraat Fysiotherapie www.fysiovenestraat.nl

Nienke van Ek

Laanzicht 5 038-3311350

8281 JZ IJsselmuiden n.vanek@goedzorgfysiotherapie.nl

Fysiotherapeut en Oedeemtherapeut Goedzorg fysiotherapie IJsselmuiden & Genemuiden www.goedzorgfysiotherapie.nl

Berdien van den Akker

Schoolstraat 4 0522-237530

7941 CA Meppel charlotteklijnstra@primalife.nl

Oncologie- en Oedeemfysiotherapeut Prima Life

Daphne Hendriks

Hyacinthstraat 57 038-4216454

8013 XX Zwolle dhendriks@fysiomobilae.nl

Oedeemfysiotherapeut

Marieke Vellinga

Zonnebloemstraat 31 088-0313038

8012 XH Zwolle marieke@fysio038.nl

Bekkenfysiotherapeut MSc, oedeemfysiotherapeut