Zorgverleners in Oncologienetwerk Zwolle

Filter hieronder op de discipline waar je naar zoekt, scroll naar beneden en vind de passende zorgverlener bij jou in de buurt!

Fysiotherapie

De in oncologie gespecialiseerde fysiotherapeut heeft specifieke kennis van oncologische ziektebeelden, de bijbehorende medische behandelingen en de fysieke problematiek die tijdens en na de behandeling kan ontstaan. Conditieverlies, lymfoedeem, litteken klachten, bewegingsbeperkingen, pijn en vermoeidheid zijn hiervan veel voorkomende voorbeelden. De oncologie fysiotherapeutische behandeling heeft als doel het herstellen van de mobiliteit en de kracht, het verbeteren van de conditie d.m.v. trainingsprogramma’s maar ook de begeleiding bij het leren omgaan met beperkingen. Behandeling kan in alle fasen van de ziekte plaatsvinden.

Stijntje Krebbers - Meijer

Van der Heydenstraat 6-1 038 465 40 00

8014 ZZ Zwolle s.krebbers@fysiozwolle.nl

Oedeemfysiotherapeut en Oncologiefysiotherapeut

Lizethe Journée

Jan van Arkelstraat 3a 0572-351040

8131 EN Raalte Info@fysiotherapiesalland.nl

Oedeem Fysiotherapeut en Oncologie Fysiotherapeut MSc. Fysiotherapie Salland

Margot ter Schure

Vilstersestraat 35 0572-372158

8152 AA Lemelerveld margot@fysiolemelerveld.nl

Fysio- en oedeemtherapeut Praktijk voor fysiotherapie Lemelerveld

Charlotte Klijnstra

Hyacinthstraat 57 038-4216454

8013 XX Zwolle cklijnstra@fysiomobilae.nl

Oncologiefysiotherapeut

Elles De Brouwer

Jan van Arkelstraat 3a 0572-351040

8131 EN Raalte Info@fysiotherapiesalland.nl

Oncologie Fysiotherapeut MSc. Fysiotherapie Salland

Marianne Slagter

Laanzicht 5 038-3311350

8281 JZ IJsselmuiden m.slagter@goedzorgfysiotherapie.nl

Oncologie fysiotherapeut MSc. Psychosomatisch fysiotherapeut. Goedzorg fysiotherapie IJsselmuiden, Kampen www.goedzorgfysiotherapie.nl

Ingrid Slangewal-Laarman

Pleijendal 89-91 0529-431609

7721 DW Dalfsen i.slangewal@fysiotherapiedalfsen.nl

Oedeemtherapeut en Onconet-therapeut

Arna Kersten

Venestraat 10-12 038-3311212

8261 KE Kampen info@fysiovenestraat.nl

Oedeemtherapeut Venestraat Fysiotherapie www.fysiovenestraat.nl

Annemiek Wilpshaar

Ruitenborghstraat 28a 0529-432130

7721 BD Dalfsen info@balansfysiotherapie.nl

Oncologie fysiotherapeut MSc.

Nienke van Ek

Laanzicht 5 038-3311350

8281 JZ IJsselmuiden n.vanek@goedzorgfysiotherapie.nl

Fysiotherapeut en Oedeemtherapeut Goedzorg fysiotherapie IJsselmuiden & Genemuiden www.goedzorgfysiotherapie.nl

Jenny Wanders

Commissaris de Vos van Steenwijklaan 2 0522-255555

7942 XK Meppel info@fysiodecommissaris.nl

Orofaciaal Fysiotherapeut / Master Manueel therapeut Fysio De Commissaris

Wim Nieuwenhuis

Hyacinthstraat 57 038 421 6454

8013 XX Zwolle wnieuwenhuis@fysiomobilae.nl

Fysiotherapeut

Daphne Hendriks

Hyacinthstraat 57 038-4216454

8013 XX Zwolle dhendriks@fysiomobilae.nl

Oedeemfysiotherapeut

Marieke Vellinga

Zonnebloemstraat 31 088-0313038

8012 XH Zwolle marieke@fysio038.nl

Bekkenfysiotherapeut MSc, oedeemfysiotherapeut

Geertje van Veelen

Oostzeestraat 30 038 - 3324407

8262 ES Kampen info@fysiokampen.nl

Fysiotherapeut (aspirant lid) www.fysiokampen.nl